Northstar
Strona główna

Polityka prywatności

Korzystając ze sklepu kominki-northstar.pl akceptujesz zasady polityki prywatności
znajdujące się poniżej.Jeśli się z nimi nie zgadzasz to niestety nie będziemy mogli Cię obsługiwać. Zrozum chcemy być wobec Ciebie w porządku.
1.Twoje bezpieczeństwo.
Twoje prawo do prywatności szanuję,nie udostępniam i nie sprzedaję osobom trzecim
danych personalnych moich klientów.Są bezpieczne możesz spać spokojnie..
Poprzez formularz prosimy o podanie danych niezbędnych do realizacji złożonego zamówienia.Jeśli dokonałeś zakupu towaru możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie,jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.
Uzyskane dane z formularza rejestracji dodawane są do spersonalizowanego autorespondera abyśmy mogli wysyłać informacje o nowościach i promocjach..
W każdym momencie możesz się z naszej listy mailingowej wypisać wg instrukcji na końcu każdej wiadomości email.
W przypadku płatności kartą kredytową lub e-przelewem obsługę klienta przejmuje serwis Płatności.pl który jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach.
Formularze Płatności pl.znajdują się na bezpiecznym serwerze i są szyfrowane
odpowiednimi technologiami.Sklep fajnyprezent nie ma dostępu do tych danych.
Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL /Secure Socket Layer/Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
2.Polityka cenowa
Sklep internetowy kominki-northstar.pll zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów będących w ofercie. bez uprzedzenia.Zmiana cen nie obejmuje  zamówień przyjętych do realizacji.Powyższa informacja absolutnie nie oznacza że będziemy podnosić ceny.
Zależy nam na bardzo dobrej obsłudze klientów i zadowoleniu z współpracy.Scandinavia - Oferuje Kominki skandynawskie i wkłady do kominków z płaszczem wodnym.
© 2009 kominki-northstar.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Home / Promocje / Nowości / O firmie / Regulamin / Realizacja zamówień / Pomoc / Kontakt
Polityka prywatności / Mapa strony

Tworzenie stron internetowych