Northstar
Strona głównaObudowy kominkowe proste

Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200 z wkładem kominkowym NI26 - zestaw

Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200  z wkładem kominkowym NI26 - zestaw

Nazwa produktu: Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200 z wkładem kominkowym NI26 - zestaw
Producent: NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o., marka handlowa: NORDPEIS


W cenie jest:

* obudowa akumulacyjna na prostą ścianę lub do narożnika, lub do postawienia jako kominek wolnostojący. Obudowa jest wykonana z materiału akumulującego ciepło. Materiał ten jest woskowany, ma kolor jasny kremowy i nie jest przeznaczony do malowania. W ofercie jest również taki sam kominek, ale niższy, 160 wysokości. Proszę zobaczyć na Ronda White Colorado 160.
* wkład kominkowy akumulacyjny NI26 z możliwością doprowadzenia 100% powietrza zewnętrznego do paleniska . Ten wkład to korpus pieca wolnostojącego Duo 1, /bez nogi/.

Opcje - zmieniające cenę:

* wkładki z olivinu /Powerstone/- materiału dodatkowo akumulującego ciepło, wkładane do wnętrza obudowy. Olivin to specjalny materiał akumulacyjny, którym wykłada się wnętrze obudowy, podobnie jak w piecach hutniczych. Kominek z tym olivinem to prawdziwa "bomba termiczna".

                          
* szyba na podłogę przed kominkiem w kolorze szarym lub płyta podłogowa z materiału woskowanego, w kolorze jak cała obudowa.
O ceny opcji prosimy pytać w sklepie.

W cenie nie ma:

* komplet materiałów potrzebnych do montażu tego kominka: rury dymowe chromoniklowe lub czarne i wszystkie inne materiały montażowe.
O
budowa Ronda wosk. Dekoracją są białe linie malowane na obudowie. Rura dymowa może być wyprowadzona do góry jak na zdjęciu lub do tyłu, bezpośrednio z wkładu kominkowego - wtedy nie jest widoczna.
Ronda wosk White Colorado 200. Obudowa nie jest przeznaczona do malowania. Natomiast wygodnie myje się ją delikatnymi środkami myjącymi.


Wymiary:
* wysokość obudowy 200 cm
* szerokość obudowy około 60 cm
* głębokość obudowy - 60 cm
* waga obudowy: do 332 kg


Wkład NI 26:

Wkładki z thermottu wewnątrz wkładu akumulujące ciepło:Instrukcja montażu jest dostępna na zapytanie.


Obudowa Ronda wosk zapakowana jest na europaletę.

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza Pracownia Kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.


 

Cena: 14389.00 zł (brutto) (3597.25 €)
Zadaj pytanie odnosnie tego produktu Oszacuj ratyScandinavia - Oferuje Kominki skandynawskie i wkłady do kominków z płaszczem wodnym.
© 2009 kominki-northstar.pl wszelkie prawa zastrzeżone.
Home / Promocje / Nowości / O firmie / Regulamin / Realizacja zamówień / Pomoc / Kontakt
Polityka prywatności / Mapa strony

Tworzenie stron internetowych